Nekilnojamojo turto pasiūlymai
Mūsų siūlomi nekilnojamojo turto objektai
Ieškote nekilnojamojo turto? - palikite užsakymą
Norite parduoti, išnuomoti? - siūlykite mums


Mūsų teikiamos paslaugos
Nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma:
  butai, namai, žemės sklypai
  komercinės patalpos, pastatai
  nekilnojamojo turto nuoma
Nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimas
Nekilnojamojo turto valdymas, investicinė veikla
Finansinis tarpininkavimas - pagalba savo klientams ieškantiems finansavimo nekilnojamajam turtui įsigyti, statyti, rekonstruoti


Mes siūlome

Kita informacija
Nekilnojamojo turto bendrovė Šiaulių verslininkų rūmai
Šiaulių apskrities nekilnojamojo turto naujienos
Reklama
Kontaktai


 
    UAB ŠIAULIŲ VERSLININKŲ RŪMAI
         Nekilnojamojo turto bendrovė

UAB Šiaulių verslininkų rūmai yra viena iš sėkmingai dirbančių nekilnojamojo turto bendrovių Šiaulių mieste ir apskrityje, dirbanti nuo 1998 metų. Šiuo metu bendrovėje dirba 9 nekilnojamojo turto specialistai, 4 iš jų kvalifikuoti turto ir verslo vertintojai. Mūsų bendrovė pačiame Šiaulių miesto centre, Tilžės 170, nuosavybės teise turi ir valdo 2000 kv. m. šio pastato patalpų, 96 % šių patalpų sėkmingai nuomoja įvairioms įmonėms, bendrovėms, organizacijoms.
Nuo pat įsikūrimo pradžios bendrovė aktyviai domisi nekilnojamojo turto rinka, kaupia, analizuoja ir sėkmingai pritaiko mūsų respublikos ir užsienio šalių nekilnojamojo turto agentūrų, statybinių - investicinių bendrovių darbo patirtį. Ilgai ir kruopščiai dirbdama su nekilnojamuoju turtu, sėkmingai įgyvendindama investicinius projektus, bendrovė įgijo patirties ir žinių, pradėjo plėsti savo verslą kitose Lietuvos Respublikos vietovėse ir užsienio šalyse. Ilgametis įdirbis, naujos perspektyvos bei asmeniniai kontaktai paskatino užmegzti patikimus ryšius su Rusija. Šios šalies statybinės -investicinės bendrovės yra pasiruošusios per mūsų bendrovę palankiomis sąlygomis pelningai investuoti savo lėšų į Lietuvos įvairių komercinių objektų bei gyvenamųjų namų statybą.
Gerai išmanydama rinką ir įgijusi patirties, bendrovė sėkmingai padeda savo klientams pirkti, parduoti, nuomoti, valdyti nekilnojamąjį turtą, operatyviai atlieka turto ir verslo vertinimą.
Bendrovės specialistai glaudžiai bendradarbiauja su bankais, lizingo bendrovėmis ir padeda savo klientams palankiomis sąlygomis gauti finansavimą nekilnojamajam turtui įsigyti, statyti ir rekonstruoti.
Operatyvus ir dėmesingas klientų aptarnavimas, teikiant aukštos kokybės įvairias nekilnojamojo turto paslaugas, savalaikis ir efektyvus investicinių projektų įvykdymas - pagrindinis mūsų bendrovės tikslas.

Laikas: 2019 01 23    19:36